Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРК Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

Лине голос “Бризу”

              В гори і долини 
              В море й океан 
              Лине голос “Бризу” 
              Світиться екран. 
              В наших Збройних Силах 
              Він такий один – 
              Флотський дух гартує 
              Моряків гуртує 
              Телерадіоцентр “Бриз” 

      З цієї пісні, що стала своєрідним гімном флотських телерадіожурналістів, починаються щоденні ранкові радіопередачі телерадіоцентру ВМС України “Бриз” у Севастополі. З часу виходу в єфір першої передачі проминуло п`ять років. За цей час “Бриз” став інформаційним центром не лише флотського життя, а й згуртував навколо себе усі українські, державницькі, національно-свідомі сили Севастополя. Саме “Бриз” першим у Севастополі і в Криму вийшов в телерадіоефір українською, а потім і кримсько-татарською мовою. Саме йому судилося проривати ідеологічну блокаду українського флоту та витримати відчайдушну інформаційну атаку великодержавних шовіністів. Минулося все це. З кожним роком збільшується аудиторія флотського телебачення і радіо. 
     Листи в редакцію "Бризу" приходять з далекої Фінляндії, з Росії, Італії і Туреччини, де “Бриз” слухають на середніх хвилях. Розвиток і зміцнення української держави, її Збройних Сил, життя української громади в Севастополі, розвиток і становлення українских шкіл і дитячих дошкільних закладів -  у центрі уваги телерадіопрограм ТРЦ “Бриз”. Найщиріші стосунки у “бризівців” з севастопольською “Просвітою”, з Всеукраїнським об`єднанням ветеранів, з “Союзом українок”, з українськими навчальними закладами. 
І на дев`ятому році незалежності радіо “Бриз” залишається єдиною україномовною радіостанцією у Севастополі в Криму. І, як усе тут українське, з першого дня створення позбавлений державної фінансової підтримки. Міністерство оборони кошти виділяє лише на заробітну плату, установивши творчим працівникам найнижчі посадові ставки в Криму і у ВМС України. Та “Бриз” вистояв, поступово, на ходу освоюючи теорію і практику сучасного телерадіомовлення, зайняв вагоме місце в севастопольському і кримському телерадіоефірі. В цьому йому у значній мірі допомогли шефи з Львівскої, Івано-Франківської, Тернопільської та Запоріжської областей, Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення. 
За п`ять років телерадіоцентр “Бриз” налагодив тісні творчі стосунки з обласними і регіональними телерадіокомпаніями України, все частіше його програми можна почути і побачити на каналах національних телерадіокомпаній, ряд телевізійних фільмів демонструвалося в США і Канаді. 
Завдяки “Бризу” проблеми зміцнення української держави її армії і флоту, нагальні проблеми української громади Севастополя, моряків українського флоту доводяться до широкої громадськості. 
“Бриз” щиро радий новим друзям і готовий до взаємовигідної співпраці. 

Пишіть, звоніть нам за адресою: 
99011, Севастополь-11, а\с 140 ТРЦ “БРИЗ”. 
Телефон\факс (0692), 40-03-64, 48-12-40.

Послухати:

«Літературна вітальня». Автор Валентина Гук. Леся Українка

«Постаті». Таїса БУРЛАКА “Хай буде тільки діло” (Олена ТЕЛІГА).

Жінки України. «Постаті». Диктор Олена Кравченко

Цикл «Історія і ми». Здобудеш Українську державу або загинеш за неї». Автор Любов Мамчак. Розповідь про долю Оксани Петрівни Покропивної.

ПОДИВИТИСЬ

Програма ТРК ВМС ЗСУ «Бриз» присвячена Дню української писемності за участю декана філологічного факультету СМГУ Тамари Мельник та ст. викладача кафедри філології Анни Юрчик (листопад 2008 р.)

http://www.youtube.com/watch?v=FY2-NzrfAcs

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ ЩЕ ОДНА КНИГА ПРО БАГАТОРІЧНУ ІСТОРІЮ УКРАЇНСЬКОГО ФЛОТУ Про презентацію книги Мирослава Мамчака "Україна: шлях до моря. Історія Українського флоту".

ТІ Ж ОБЛИЧЧЯ, ТА Ж РОБОТА… На думку фахівців, саме різкий перепад температури і сприяв виявленню учасниками пікету біля вхідних воріт ТРК «Бриз» ВМС ЗС України на Історичному бульварі найекзальтованіших почуттів і дикунських закликів. + Фото

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ