Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки
Видавництво "Діокор"
пропонує:

Павло Глазовий
СМІХОЛОГІЯ (ВИБРАНЕ)

(2003, 526 с., паліт.)

Нова книга вибраних творів славетного майстра гумору Павла Прокоповича Глазового подарує вам задоволення й хороший настрій та стане чудовим подарунком вашим близьким та друзям. Смійтесь на здоров'я!


Володимир Сергійчук
ПЕРЕЯСЛАВСЬКА РАДА - ТРАГЕДІЯ УКРАЇНИ І ПРОГРАШ ЄВРОПИ

(2003, 136 с., обкл.)

Відомий український історик Володимир Сергійчук піднімає проблему Переяславської ради та її ролі в подальшому розвитку України. Автор розглядає передумови, причини і наслідки появи статей Богдана Хмельницького, що були неодноразово порушені і знехтувані московським самодержавством.

Микола Міхновський
САМОСТІЙНА УКРАЇНА

(2003, 80 с., обкл.)

"Самостійна Україна" - головний твір ідеолога державної самостійності України Миколи Міхновського. Ця праця, написана на початку 1900 р. як програма першої української політичної самостійницької організації - Революційної української партії (РУП), стала програмою дій для цілого покоління, яке в 1917 р. підняло жовто-блакитне знамено Української революції.Ренат Польовий
КУБАНСЬКА УКРАЇНА

(2003, 304 с., обкл.)

Ця книга про тих, хто творив українське життя на Кубані з кін. ХVIII ст. до поч. XXI ст. Найбільша увага приділена добі Української революції поч. XX ст. та її провідним постатям.
Роман Коваль
РЕНЕСАНС НАПЕРЕДОДНІ ТРАГЕДІЇ

(2003, 92 с., обкл.)

У 1917-1920-х роках український народ, пробудившись із летаргічного сну, вийшов на світову арену як повноцінна, неповторна, фізично могутня нація. Це була епоха Українського ренесансу: малороси усвідомили себе українцями, зрозуміли, хто наші історичні вороги, збагнули, що за свободу треба боротися, а не чекати, доки хтось її подарує. Книга розрахована на читачів, які не лише цікавляться історією свого народу, але й шукають в минулому корені сучасних проблем.

Віктор Рог
ЖИТТЯ ДЛЯ УКРАЇНИ

(2003, 72 с., обкл.)

До пропонованої збірки Віктора Рога увійшли статті про життя і діяльність визначних громадських діячів України Миколи Міхновського, Дмитра Донцова, Євгена Коновальця, Василя Біласа і Дмитра Данилишина, Степана Бандери, Дмитра Мирона, Ярослава Стецька і Зеновія Красівського.

Левко Лук'яненко
НЕЗНИЩЕННІСТЬ

(2003, 96 с., обкл.)

Як змінюється світогляд у різних поколінь, які основні причини руйнації економіки та сільського господарства, у чому і чи справедливо звинувачують депутатів Народної Ради, хто і навіщо повалив уряд Ющенка, чи потрібно було перетворювати Народний Рух на партію - на ці питання відповідає щиро і нелукаво Левко Лук'яненко.

Ренат Польовий
КОБЗАРІ В МОЄМУ ЖИТТІ

(2003, 104 с., обкл.)

Автор розповідає про свої зустрічі з кобзарями - Семеном Власком, Михайлом Башловкою, Олександром Корнієвським, Олексієм Чуприною, Юрієм Ткаченком, Євгеном Адамцевичем, Миколою Будником та іншими.

Анна Ахматова
МЕНІ БУВ ГОЛОС...

(2002, 96 с., паліт.)

Українському читачеві пропонуються чудові переклади геніальної російської поетеси українського походження Анни Ахматової (Горенко), виконані талановитою львівською поетесою Оксаною Лозовою.

Плачинда С.
Козаки з Дюнкерку. –
К.: Діокор, 2003. – 140 с.

У книзі подаються як героїчні сторінки, так і найганебніші факти з історії українського козацтва. Тут діють велиці лицарі, вірні сини України, і нікчемні зрадники Матері-Вітчизни. Створюючи короткі, але яскраві картини життя козацьких ватажків та гетьманів України, автор намагається дати об’єктивну оцінку їх діяльності.
Але в цілому це уроки історії – ті уроки, що маємо вивчати, аби настійніше захищати й утверджувати незалежність України.

Віктор Рог
МОЛОДЬ І НАЦІОНАЛІЗМ

(2002, 96 с., обкл.)

Пропоновані матеріали - лише невелика частинка багатогранного доробку автора, відомого з публікацій в українській та зарубіжній пресі, зокрема в газетах "Шлях перемоги", "Незборима нація", "Народне слово", "Україна молода" та ін.

Найближчим часом виходить у світ нова редакція відомої книги
В. Б. Белінського "Страна Моксель" -
"ОТКРЫТИЕ ВЕЛИКОРОССИИ".
Історія Росії - без прикрас!
 

З питань замовлення та придбання звертайтесь за адресою:
02125, м. Київ, бул. Перова, 14, видавництво "Діокор"
e-mail: diokor@ukr.net
тел.: 540-71-47, 220-69-79

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ