Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

Тарас СОБКО
АНАТОМІЯ ХРУНЯ

Продай одіж – купи меч

«...Долгие полтора десятка лет миллионы жителей де-факто западного рубежа России лихорадит от мысли, что над ними довлеет аппарат насилия со странным названием – украина. Какой мы видим свою Родину? Чего хотим для себя и будущих поколений? Россия – это геополитический полюс, твердыня славянства. Украина – это «Чернобыль», проститутки и Кличко. Все это на фоне революции помаранов. Выбор сделан. Когда вырастут наши дети, Украины уже не будет. Руководствуясь этнокультурной, исторической, политической целесообразностью часть регионов воссоединится с Российской федерацией. ...Отбрось мысли о том, как это выглядит, главное – дело. В отличие от катастрофы 1991-го, разделение Украины – благо. Сделаем это быстро и тихо. Несогласные, как тысячи зря погибших «за Україну», станут героями, если будет чего. Ресурс Донбасса на службу Отчизне. Партия юго-восточных регионов Украины – МИР без украины – историческая справедливость...»
Таких одкровень в східняцькій пресі – маса. Батий, і той був скромніший. Чому западенські газети толерантно відмовляються передруковувати донецькі опуси? Галичани повинні знати про ту чорну хвилю тваринної ненависті зі Сходу до українства, адже те українофобське лайно, котре лиється з ВР, це тільки чубок їхнього терикону.
Ой, нема у нас правих партій, нема. Нема Довбуша, перевелися опришки. Тут тільки братчики спромоглися відро лайна україноненависнику Каурову на голову вилити. А чому тільки Каурову? Чи лайно скінчилося? Забули де Верховна Рада України знаходиться?
А як приїхала донецька делегація до нас в гості? Так вже наші коло них сюсюкали, так вже пританцьовували, обдаровували, бавили, циці давали, Говерлу їм пригинали! Воно ж «Схід і Захід разом!» А данєцкіє що на те? Зробили висновок, що «гуцул тоже украінєц, только дікій», – сказано було вслух. Ось так хамидло подякувало за гостину. Голова Донецької облради Близнюк потім в Донецьку хвалився, що так вже хотів сказати галичанам «Слава Україні!», але не зміг себе пересилити...
В інших державах така ситуація з корінним етносом називалася б окупацією. Не здивуйтеся, як через який десяток років в Станіславі слова українського не почуєте, а дітки Ваші на голці будуть сидіти. Всі. От завезуть данєцкіє вагон донецьких ласощів, трамадолу, на шару-бль, і будете видіти. Лякаю? Смішно Вам? А чого не було смішно, коли завозилися тисячі гральних автоматів? Чому алярм не скричали?! А скільки наших галичанських дітей вже стали налоговими гравцями? А скільки стануть? Це не виліковують, це – навіки! І не здивуйтеся, як вечірком пуцьвірінок приставить Вам ніж до горла, і витрусить з ваших кишень копійки. Не на хліб – на гральні автомати ...
А хто боронить «одноруких бандитів»? Бандити! Люди з ПР не раз заявляли, що це ж «абичьний бізнес». Поясніть мені, а для чого воно нам в Україні взагалі? Що воно дає? Люди здоровіщі будуть, чи інтелект потовстішає? Шо, пацани, недемократично? Демократія пре-розпирає? Їжте афини – скріпляє!
У Верховну раду новообрані депутати приїжджають на роверах, а за пару місяців міняють ровери на мерседеси. Слухайте, підкажіть, де живе той міняйло!? Та він же чомусь з рогами! Отож, коли Ви бачите під Верховною Радою вервичку мерседесів з лексусами, то майте на увазі, що абсолютна більшість власників цих авто вже не люди. Це – чортячі програми. Тупі, примітивні, тваринні програми які здатні тільки на те щоб урвати, обдурити, убити, підкупити, накопичити багато-багато-багато. Програма не розуміє, і на дідька їй так багато? Вовк бере скільки йому необхідно, а ці дідьчі програми ні зупинити, ні перевиховати неможливо. Он Гануська-зміючка хотіла обтесати зеко-програму. І що? Сама заразилася, заслабла, хамкою стала, бреше дуже-дуже, галюцинує танками зі львівськими номерами. Пропадає жіночка і ліку на то вже нема.
Час від часу ці українофобські програми-хижаки одна одну «мочать», а потім влаштовують всеукраїнські, показові похорони. Це не люди, це програми, але живучі і дуже захищені. Тільки-но наш Президент інтелігентно рипнувся щодо виборів, як спрацювала «Головна Материнська Система Захисту» цих програм: Російська Дума так зденервувалася, так стало нею телепати, ніби Указ Ющенка порушив закони РФ. А ще делегація з Думи приїхала нам допомагати. Для чого? У нас і свої танки є ...
Попри те, що на Сході України живуть мільйони росіян завезених з Росії і за Петра, і після 1918-го, і після Голодомору, і ... є ще одна, головна причина майбутньої громадянської війни. Це – ідеологія. На Сході це – «Ковбаса» (благасастаяніє), тобто виключно матеріальні потреби. Так гласить червонопуза, московитська Партія Регіонів (про комуну вже мовчу). Чи може я помиляюсь і просто не почув, щоб хтось із їхніх бридких лідерів говорив про честь, совість, українство, мораль. Захід України має трошки іншу філософію життя: це «Ковбаса + Мораль + Український дух». Ну, не так щоб це сповідували усі, але все ж. Ці дві філософії несумісні. Теза і антитеза. От, хтось би підказав баклажанам, щоб і про Душу вчили східняків. Але тут... уявляєте, зек з телевізора вчить народ бути моральним? Буде зафіксований світовий рекорд смертей від сміху. Та і як йому радники-тарасики мають підказувати тему моралі, коли самі вони аморальні зрадники. Отож і тема вмерла нафсігда-бль.
Бачите, ота вся наша політична війна має одвічну основу. Це – закамуфльоване протистояння між росіянами і українцями на Українській Землі. Росіяни не хочуть асимілюватися категорично. Вони «на быдлячьєм языкє разгаварівать нє будут» (хоча «бидлячьє сало» за вухами лящить 300 років). Навіть остатний бомж-москалик вважає себе вищою кастою – який же він в’їдливий, отой імперський ген. Росіян бісить, що вони в Україні – національна меншина. А чому це не бісить українських греків чи поляків, чи українців у Росії? Якось на ток-шоу одна стара комуністка не витримала і чесно сказала, в чому справа: «Ну, во время Союза русские же были главными!» Що ж, єдина бабуся сказала правду. А раптом війна з Росією? На чийому боці буде Схід? Отож бо й воно! А тепер трошки української арифметики: до 11 млн. москалів, що живуть в Україні, додамо з 15 млн. своїх манкуртів і ще плюс 7-8 млн. кольорових нелегалів, що прибилися. Ич, який етно-коктейль замішався в Україні. І українську складову того коктейлю настійливо відсепаровують. Каже москаль, що «так істарічєскі слажилась». То «слажилась», чи «слажилі» голодом, багнетами і кулеметами?
Спочатку регіонали хотіли відділитися і створити собі якусь там Новоросію, чи Донецьку республіку, чи ще якусь там дідьчу маму, але потім зрозуміли – українство спокійне, толерантне, розслаблене і без меча при боці. Воно забуло, як то себе треба боронити. От тут і виникла ідея хапонути всю Україну. Хапонути і створити мовчазне «Суспільство ситих тварин», на кшталт бездушних і антихристиянських Америки чи Європи. Шлунки набили і одразу хляп – нірвана. Як ілюстрація до донецької ідеології вірш нардепа від ПР, улюбленого поета Януковича, Бориса Бєлаша:

Если стану я нардепом,
Обеспечу свой народ
Салом, яйцами и хлебом.
Пусть потешит свой живот.

Пусть он ложкой ест сметану,
Напихается икрой,
Возражать ему не стану.
Я – такой!

Завалю печеньем, кексом,
Хочешь торт, трюфели – на!
Если надо, то и сексом
Угощу его сполна.

И ни-ни, ни в коем разе,
Не за деньги, а за так.
Ну а как же без фантазий
Сексуальных? Да никак!...

Ось так. Біблійне «Не хлібом єдиним» у них вважається помаранчевою лірикою. Вони вважають, що будь-яку цінність – моральну, філософську чи художню можна перетворити в долари.
Завдання для московського Данєцка – удавити залишки українства в Україні і настане вселенське щастя. Українство ще трохи опирається і не дає юдо-донецькій зграї стати Хазяїном Абсолютним, але як далі так піде і ми не наставимо зуби, то нас чекає доля ірокезів. За совітів Галичина вже посмакувала, що це таке.
Підготовка до створення аморального «Суспільства ситих тварин» ведеться вже. «Українські» TV-маразматики всерйоз рекламують обрізання! (У Творця ашыбочка вкралася!) Кажуть, що обрізання дуже від СНІДу помічне. А я, дурний, думав, що від СНІДу помагає обмеження тваринних захцянок, тобто моральність. Ого, далеко пішло, в паспортах ми всі єднакі, безпородні, а тепер і в лазні не відрізниш хто є хто. Хтось серйозно маскується. А в масованих передачах по пропаганді гомосексуалізму чому уникають абревіатури СНІД. Так, ніби ніхто не знає, що головними рознощиками СНІДу є педерасти.
Угу, укро-пейсате телебачення показало під саму Паску кіно, що Юда – не зрадник, а нармальний пацан, а потому ще одне кіно, про те, що Ісус сам винен в тому, що його розіп’яли. Він це сам спровокував. Нечемний був. От цікаво мені, межа цьому десь є? Чи у нас намацують точку кипіння, щоб знати в який момент безпечно для себе випустити пару. Нічого, есперимент продовжується. І, думаю, скоро побачимо телеверсію ліберально-демократичної теорії, що Ісус був гомосексуалістом.
Донецька Гануська казала по радіо ЕРА-FM, що журналіст не повинен бути патріотом. А один київський журналіст, з голосочком лисички, Сірожа Каратаєфскій, договорився до того, що демократія важливіша ніж Україна. Ви думаєте Сірожа з Гануською придумали щось нове? Ця думка побутує серед лібералів і вони дуже дивуються, коли їм за це дають по морді. А плювати я хотів на ту конституцію, на ту демократію, і на ті закони, коли моя Україна гине! Коли данєцкіє накладають на неї лапу, коли з неї роблять генетично модифікованого юдо-москво-хохляцького покруча. Віддай їм мову – скажуть, що Тризуб баньдєрафскій, віддамо Тризуб – скажуть, шо ім флаг нє нравіцца, віддамо прапор – схочуть перейменувати Україну на малороссійскую губєрнію...
Трошки про хрунів з чорним піднебінням у котрих настають остатні подриги:
Чи не знав Мороз, заколочуючи свою пришелепкувату політ-реформу, що будь-яку ослаблену Систему різко модифікувати не можна? Вона ж впаде в хаос! Знав, краснопузый, знав! Ти ба, як доля повернулася: поки спікером партії був Мороз, з підвішеним язиком, то усі думали, що у них «соціалізм з чєлавєчєскім ліцом», а як з телеекранів наставили квазімодівські рийки «сухі цушки», то народ жахнувся – хам на хамі і хамом поганяє. Совіти – совітами. Незмінні і вічно живі, як вампіри! Українці, заготуйте собі на вибори осикові кілочки!
Резюме: Як доля Вам дарує коня, то заглядайте йому не тільки в зуби! Кінь може бути троянський, напакований рожевими упирями! Українці! Не показуйте квазімодо-цушків дітям на ніч! Економте сімейний бюджет! Зливання на віск нинька дороге! А за зняття переляку яйцем – сядете в тюрму, бо цушкове МВС от-от внесе яйце в список терористичної зброї для ушкодження тіл переляканих донецьких прем’єрів. Гай-гай, не треба було Морозу засвічувати всю цю волзьку нечисть. Акела промахнувся...
Чомусь згадалося, як Мороз попервах співав пісню, як бандерівці мирне населення розстрілювали. Соц-Паваротті! Ну прямо великими тисячами розстрілювали! (Зараз на сході вже пишуть, що бандерівці убили 3 млн. мирного населення) Про загони енкаведистів у вишиванках – ні слова! Бандерівці зрадників судили і карали, маючи дороговказом народну Традицію. От хоч би козаки запорозькі. Мали вони такий древній звичай: на одній гілляці вішали зрадника, лихваря і собаку. Ой-ой-ой, які нетолерантні вони були. Розбишаки, фашисти, нацисти, ксенофоби та антисеміти. Тьфу-тьфу-тьфу на них!
Українці! Бережіть народний звичай, як зіницю ока!
Назовіть мені хоч один народ за історію цивілізації, котрий би зрадників шанував. А наші сидять у Верховній Раді! Ось Вам і Україна – чемпіон книги Гіннеса. А ще в тую книгу можна записати наш парламент за те, що українців (а не тих, що назвалися українцями) у ньому десь 10-15%, а ще ЗМІ, де українців 5%. Хлопці, спокійно, ми – окуповані!
Мороз мені нагадує бабу з «Казки про золоту рибку». Дивно як, і в казці, і в житті справа крутиться біля Корита. Це Корито стало якимсь магічним предметом гігієни душі.
Щодо написання нової Конституції: її повинні писати українські патріоти, а не бізнес-юристи, зайди, адвокати-повії, чи, недайбо, здегенеровані окупанти. Якби Конституцію написали комуністи, то в першій же статті прозвучало: «Фсєх хахлов в Сібірь!» Жартую, кажете? Так це вже було! Пригадайте собі хоч наказ Жукова.
Стародавні істини: Якщо визволитель вас визволив від окупантів і залишився жити у вашій державі, та категорично відмовляється асимілюватися, то він автоматично стає окупантом №2. Чим більше толерантності до окупантів, тим більше вони нагліють. Якщо не спинити в Україні абсолютно вільну пропаганду ненависті до українства, то вони перейдуть від слів до діла. Толерантність і терпимість до окупантів спонукає їх до фізичного знищення корінної нації. Так було завжди і всюди!
І трошки хірургії. Як чоловік заслаб на гангрену ноги, то що робить лікар? Він не чекає поки тріло розійдеться по всьому тілі, а швиденько ампутує ногу, щоб врятувати життя.
Ось такі-то сумні наші справи... Не маємо меча ні в серці, ні при боці. Ліберальна іржа з’їла той меч. А чи не прийшов час поставити на поличку свою інтелігентність і толерантність?
Чомусь же сказано на скруту:
«...хто ж не має, нехай продасть свою одежу і купить меч» (Лука 22:36)

липень, 2007р.

P.S.
Оце якось заглянув на інтернет-форум «Комитет избирателей Донбасса» та і скопіював собі дещо. А чому б тими перлами не поділитися з читачем? Це що, таємниця? Це ж пишуть не бомжі і не алкоголіки, це пишуть бізнесмени, викладачі, студенти, управлінці, журналісти – рядові п’ятоколонці. Пишуть те, що у них на душі лежить. Пишуть щиро. Те що думають – те і пишуть. Майте на увазі, що це не випадкові припадки ненависті до українства, це – явище! Такого нема ні в одній країні світу.Читайте:

...Украинцы придуманый народ. И нельзя жить дружно, когда одни работают и кормят всяких уродов, которые нахально учат любыты Украину. Ленивым и тварям, котрые називают себя украинцами, сначала нужно засеять свои заросшие бурьяном и лесом поля. Востановить хоть фермы, не говоря о заводах, а потом уже примазываться к людям. А то обосцаные, ленивые бомжары ваше обнаглели...
...Понимаете, обнаглевшему холопу, нужно постоянно указывать, что его место не за барским столом, а на Говерле возле навоза и козьего вымени. А то на голову лезут...
...Вопрос совершенно другой почему эта галицкая биомасса мешает нам жить и нормально развиваться под предлогом своих обид? И как эту биомассу поставить на место, загнать на родные полоныны, что бы они там разбирались со своей обиженостью?...
...Потерпите немножко, ужо недолго осталось.Скорось всем желающим украм – лобзик в руцю и бесплатную поездку в Сибирь. Как в старые добрые сороковые...
...Будь проклято Тоталитарно-фашиское государство Урина-гондурас. Оно должно быть уничтожено любой ценой. До последнего фашиского ублюдка. Это нелюдь, и она не имеет права жить...
...уничтожать всю эту мразь... они сами подстрекают к тому, чтобы их начали физически уничтожать...
...Я скажу слава НКВД , ибо это были профи. Слаживается впечатление, что Наливайченки способны только как мелкие щавки гавкать на настоящих профи из-за своей никчемности...
...Мало зверствовали, нужно было всех в Сибирь отправить...
...Боже, как ошибся Сталин. Что обучил грамоте говерлянских холопов. Они так обнаглели, что уже не хотят на Говерле коз пасти. Панами себя вообразили...
...Уже полтора года не хожу в кинотеатры. После того, как посмотрел фильм «Дитя человеческое» в хохлопереводе... Долго хотелось блевать...
...нидаукрь это грязная свинья. А украина – гнусна падла, ее нужно истребить...
...Все население которое проявило лояльность к Оранжевой революции, а это в основном западная Украина, должно быть уничтожено. В первую очередь нужно прекратить снабжение этих регионов Водой, Электричеством, Нефтью и Газом. Так как они ничего не производят, уничтожение и вымирание этих людей неизбежно. Создать специальные рабочие лагеря, где оранжевая мразь будет до самой смерти тяжело работать. Запретить оранжевым давать потомство и кастрировать всех националистов. Периодически устраивать публичные казни особо активных националистов...
...Так я говорю хуйка-вуйка-недоукр, вон с моей родины Украины со своей дупомовой, желто-синими тряпками. Отдайте деньги зарабатываемые нашими шахтерами, металургами, машиностроителями, и начинайте работать, ублюдки...
...По крайней мере часть Вселенского Зла находится в черепушках тупых свидомо-дупых ублюдков, вылезших из ляшьей дупы и возомнивших себя новоиспеченными арийцами или занюханными «панами»...
...Эти родившиеся из навоза, обсерают руку благодетеля. Реально говоря это Сталин, их выташил их хлева на Говерле, постоил блага и образование дал...
...Уродища даже не понимают (или делают вид, что не понимают?), что сварганенная таким способом дупомова вызывает глубокое омерзение у нормальных людей. Чудища, а не люди, да и только. Скоты-с.......
...Лицо говерлянской национальности, твое дело выбирать сапог какого пана будет бить по твоему охамевшему рылу менее больно. Польского, русского или другого. Наличие или отсутствие интелекта у чурки никого не ибе, ибо он не нужен при мойке параши или кидании навоза...
...Укри – бомжа ленивая страноговорящая и страновоняющая. Говерла – коза доить. Быстро вуйка!...
...Будет так как мы решим. Загадим или не загадим экологию Балтики.Это нам решать.А ваше дело пока на свинарнике навоз ковырять. Это пока. А там решим, или вместо ледоколов северный морской путь ломиками будете пробивать, или греть Магадан...
...То есть главный вывод что недоукры это дикий примитивный народ. Которому низалежность это только на вред, из-за их примитивности. И они, как малые народы Севера и дикие африканские племена, не могут сами собой руководить. А незалежность для них просто во вред...
...Уринскую мову, это учитивая 50% лоховатость среди уринцев, можно признать международным языком ЛОХОВ. И нормальному человеку ее учить вредно, из-за опастности самому стать лохом. А особенно опастно давать изучать ее детям, из-за их восприимчивости. Кроме того учить ее не нужно, ибо государство с таким количеством Лохов, все равно долго не протянет...
...Сегодня увидел на рынке в Киеве, как две молодые жлобыхи из Житомира зазывали продегустировать житомирские колбасы. С мерзким галицким акцентом они прямо завывали: «Сьмакуйтэ ковбасю, сьмакуйтэ житомирську ковбасю....» Думал вначале попробовать кусочек, но от визгов мовы стало как-то тошно. Эти уродцы теперь не только не знают человеческого языка, но даже мова у них какая-то ущербная и особо смердючая...

...Нужно создать новую партию Славянская Украина. На основе партии будет сформирован отряд штурмовиков, которые будут работать на западной Украине. Их основным заданием будет избиение ветеранов УПА и их поклонников. Будут выявляться и уничтожатся магазины, которыми управляют не украинцы славяне, а галичяне-австровенгры. Все кто носитель не православной веры, а католической будет подвергаться репрессиям, а после заключен в специальные ГЕТТО. Все бывшие бандеровцы и националисты будут арестованы, и заключены в концлагеря...

До змісту Тарас СОБКО АНАТОМІЯ ХРУНЯ

Далі

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ