Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

Тарас СОБКО
АНАТОМІЯ ХРУНЯ

Зденервовані батярські думки про насущне

 Червоний щур біг, хвостищем триколорним як вперіщив і збанок розбився. А той збанок – моя Україна. І вже не склеїти ... Крамола? Та ні, так воно є. Сумно ...
Один рецидивіст гарчить, що «еті казлы мєшают нам жыть», а той другий радіє, що «памаранчєвый кашмар закончілся». На ВР хтось процитував Маркса, що «...в державі чужою мовою послуговуються тільки гості, раби і окупанти...», то аж заревли бандюки, засвистіли лихварі, заулюлюкали мільйонери... Це вони так на нас, як на диких звірів.
Це така східняцька демократія, плюралізм думок – бути Українству, чи не бути. А хто їх вибрав у ВР, разом з їхнім московським плюралізмом? Населення Сходу території Україна. Для східняків ці депутати – взірцеві громадяни! Подивіться в очі взірцевому Кушнарьову. Яка прірва ненависті до українства! Згадайте, як горіли ті оченята під час істеричного виступу про «харькафскую власть» і «40 кіламетраф» до Росії (він сало не їсть, от і нерви здали). Ах, як його вітав Харків! Східняки свого героя на руках носили. Але це їхня життєва позиція, їхній світогляд. Вони, кажуть, що мають на це право!
А їхні ідеологи: «…язик у бєндєрафцев нєправільний, украінской нациі нє сущіствуєт і Украіны нєт ваашшє. Ета всьо Рассія!» Їхні попи біло-сині: «…ніззя маліцца на хахляцкам языкє, на катором ругаєтєсь на базарє. Кієфскій Патріархат – это сєкта тірарістаф! Запретіть! Уніаты – ваашшє терраріум!» Їхні брехуни-економісти: «Малчать! Мы вас кормім!» Гарує тяжко шахтар під землею і впевнений, що половину зарплати у нього відберуть западенці, на пам’ятник Бандері у триклятому Львові. Так з телевізора казали. А ще з Москви підказали, як позбутися этіх галіцыйцев, то настане щастя. В книжках їхніх оповідають, як УПА грудних дітей цвяхами на усіх деревах розпинали. По 12 штук на дереві. А дерев у бандерівців, ох, як багато.
Еліта галичанська у відповідь на те все так тоне-е-есенько: «Ців-ців-ців ...». Каже еліта, жи то відповідь, прошу пана, зважена і толєранчія разом з терпимістев – се дуже інтелігєнтно. От і вчать дітей в університетах терпимо відноситись до зрадників, щурів, депутатів, хрунів, тарганів, педерастів, комуністів, нелегалів, трансвеститів, окупантів і паразитів.
В Криму мітинг був, де таварісчі сувєтовалися, як їм «упраздніть украінскій язык-паразіт». І ні один пес в Україні на це і не відгавкнувся. Недавно кримська братва Януковича вимагала від Путіна продавати Україні газ по 1000 доларів. Ну, шоб хахлов наказать.
Отак-то у них: Гаррібальді – эта харашо, Бандєра – это плохо. Рускагаварящій украінєц – эта харашо, украіногаварящій украінєц – это плохо. Панятія такі. Ви їм забороните так думати?
Головний редактор великої київської газети в приваті пише:
«...хохлобыдлыки – нация хамов и в лучшем случае слуг, умеющих читать, самопровозгласили себя «титульной нацией», которая якобы имеет приоритетное право на сохрание своего государства...»
«…Они не народ, а, как они сами себя называют, «нарід», то есть что-то сроди «окоту», «опоросу», «отелу» – занятию по производству мясных штук, но еще не людей...»
…Воспитание и перевоспитание хохлобыдлыков лучше всего удается во время порки на конюшне...»
Главрєд пише щиро і чесно, те що йому серце підказує. Чи заборониш серцю? Кажете, Чорне Серце? Це для українців воно чорне. А для Сходу – це Серце Данко. Смєлый пацан-бля!
Такі дописи – це не одиничні випади придурків, це вже масове явище. Це – Система.
А що «український» журналістський корпус на це? Аплодує!
На великій прес-конференції Рибачук не знав як перекласти з російської «узкое горлышко», то Ви думаєте хоч один із сотенного кагалу присутніх журналістів знав, що це «вузька шийка»? Ан-ні один! А згадайте свободолюбивий і демократичний опус Бузини про Шевченка? Мовчки ковтнули? Ковтнули! Ковтаємо і давимося чужим лайном, щоб не порушити омріяне – Свою Державу. Заспокійтеся, це вже не наша, не українська держава. Це – їхня держава. Ми вже для них чужаки. І чути вже голосно: «Бандьоры, вон із нашей Украіны!»
Головне правило окупанта: треба аборигена оголосити окупантом і все піде, як по маслу.
А може досить? А може пора Галичині звалювати з такої держави? Питання стоїть так: або зберегти в цілості Україну без українців, або зберегти українство в Галичині. Що буде через 10 років? Може будуть за «нєсущєствующій хохляцкій язык» давати 15 діб, чи 15 років Сибіру? Чи за незнання їхньої державної мови – фєні? Вони убили Україну у себе, на Сході, і у нас добивають. Настав час галичанам подумати про себе. Щезнути українцям, років через 25, перетворитися в населення, чи бути.
Була Галичина, був Київ і було Дике Поле, а зараз партія якихось там, їхніх регіонів, вирішила «об’єднати Україну» і вся Україна повинна стати їхнім Диким Полем. (Київ, бачу, і не проти.) А що, монголи хіба Україну не об’єднували? Ще й як об’єднували! Батий – великий державник!
І красныє, і регіонали східняка так затюкали, що він повірив: основа життя – «благасастаяніє»! Та Ісус чомусь казав про «не хлібом єдиним». Партія Регіонів роз’яснює: не тільки «хлібом єдиним», а ще й калбасы много-много-много-много, сало 2 кіло, бумєр, пол-літра послє работы і «бабубы» . Оце і є щастя абсолютне. А що далі?
Мораль – це і економічна категорія, котра економить мільярди. Чим вищий в суспільстві рівень моралі, тим нижче злодійство, тіньовий бізнес, контрабанда, хабарництво, несплата податків, випуск неякісної продукції і т.д. і т.п. Навіть ДАІ можна скоротити, бо водії перестануть їздити як дикуси. А це все має грошовий вимір. Спробуйте це пояснити прагматичному Азарову. Як на мене, то сухий прагматизм – це щось бездушно-тваринне. Вовче. Історія бачила як в Україні прагматично, з об’єктивною доцільністю з церков робили конюшні.
Складається враження, що єдиний світлий слід на душі Партії Регіонів, то це слід від станіславського яйця.
А тепер дуже важливий порівняльний показник: в Галичині абортів в чотири-п’ять разів менше ніж на Сході (розрахунок ведеться на 1000 вагітних, тобто незалежно від кількості населення). Про бандитизм, наркоманію, СНІД чи алкоголізм вже мовчу, там різниця в десятки разів. То чекати від їхньої пропагандистської машини вирівнювання показників? ЗМІ ж то, майже всі їхні! Вони проповідують тут, у нас!
На якого дідька нам, скажімо, донецьке ТРК «Україна» (разом з місцевими студіями-сателітами)? Щоб Тарасик звідти нам демократично в лице плював? Разом з подружкою Гануською-гадючкою? А для чого нам ціла торба їхніх ефемок пріблатньонных? Послати дитину в кіоск по газету не мож ніяк, бо там на вітринах суцільні атласи по фізіології жінки.
А що на це галичанська влада? А нічьо... а шьо-о-о... Пичєтку на дозвіл прибили – тай вже. Ади йка страшна фільозофія! І взагалі, їм це все до Дупи! (ці кабінетні гаврики думають, що Бетховен – це пес з одноіменного фільму)
Хто в Галичині займається ідеологією?! Ціле стадо заїжджих чужаків. Скільки галицьких дітей стануть налоговими гравцями через сотні «одноруких бандитів»? А нашим поводирям це все по цимбалах. Пичєтков з лівака тилько той-во – фрас! Тай шлюс:
– Шо мені з Кєєва сказали, то я і роб’ю! Шляк тих дітисків нендзних від тотих забавок лєтричних не трафит. Ніц їм не буде! Не заслабнут від того-во, ади! Най си бав’єт! Ми з того податок беремо.
Оце і воно – податок з продажу дитячих душ. Хрунь – він і в кабінеті хрунь. Що поробиш...
Українська Церква усунулася від справ українських: «Ми сі політиков не займаємо».
А де зараз наші «праві», націоналістичні партії? В Дупі! (скажу Вам по секрету: правиці у нас з 50-го року ніколи і не було, то все понти для приїжджих східняків).
Недавно на зборах фракції «Наша Україна», в Києві, всі депутати тихенько проголосували за союз з Януковичем. Проти були тільки два молодих і недосвідчених (чесних) – Князевич і Катеринчук. Значить голосували і наші, галичанські депутати!? І їм то все до Дупи!? На людях вони будуть співати, що «цілувалися з дідьком» заради нашого блага.

Ой не співай, не співай,
бо не маєш нюти,
маєш шию як фузию,
не годна’с кігнути ...

 Маю пропозицію – такий собі народний, галичанський додаток до Закону про вибори:
депутати всіх рівнів і міські голови Галичини підписують «Галицьку Підписку Честі», даючи згоду на те, щоб виборці мали право на їх відкликання, при умові збору 51% голосів. 51% є? Збирай манатки! Бо чорти бувают двох сортів: заблудші ангели і депутати-зрадники.
Зайшов якось в Івано-Франківську обласну прокуратуру, розказати про екологічний злочин. А вони, почувши чого я приплівся, не впустили мене навіть у свої світлі коридори, не те що в покої. Їм та екологія до Дупи!
Загадка: хто виграє суд, якщо за шмат землі судяться мер і пенсіонер? А суддям оте ваше моралізаторство до Дупи! Думаю собі, гей-би судді – божі створіння, а ти диви, як з дідьком дружать.
Кажу знайомому попу, слухай, та в твоєму селі, на твоїй парафії молодь спилася на пси! Вже дітиска колотися починють! А він мені: « А шьо мені до того, я їм ні чарку, ні шприц не підносив ...» І цьому все по цимбалах! Знаєте, як це все узагальнити? Це – атеїзм...
Не для того тобі Господь дав Тіло, Душу, Розум і Заповіді, щоб тобі все було «до дупи» і «по цимбалах». Але маєш право, бо дав ще Свободу. Свободу вибору (право на пекло). Диявол ніколи не сяде Вам на шию без вашого запрошення і дозволу.
Добре би було нам посеред міста зробити величезний пам’ятник «Галичанській Дупі з компасом, яка грає на цимбалах» з підписом «Гріх». Ну так, щоб народ не дрімав і за фрази «а це мені до дупи», або «це мені по цимбалах» швиденько давав по писку і нагадував фразу з Біблії: «...Якщо ти ні холодний, ні гарячий... я тебе виплюну з вуст своїх...»

Держава – це і Система виховання нації. Наші головні вихователі і вчителі:
Спікер – зайчик-кидала , Прем’єр – «два срока волок», в Парламенті – ... (я чемний, та і слів таких в нашій мові нема), і Ківалов-Підрахуй тут як тут, комуністи на днях пообіцяли, що збудують нам Україну, Президент – один в полі не воїн. Нічого, ми Президента заберемо до себе, в Галичину. Най собі буде. А що, нормальний Президент, справжній українець, тільки його охорона, помічники і журналісти, що при ньому, усі по-російськи паштелякають. То, мабуть, він їх у Москві, або в Ізраїлі найняв.
Та і взагалі, повільно, полюбовно і спокійно будем всі переселятися: українці зі Сходу до нас (Галичина буде перенаселена), а катовані галичанами п’ятоколонці – до себе, в рай. Чого їм тут мучитися-катуватися. Кожен птах, окрім сучки-зозулі, має своє гніздо. «Ущємльонныє вєтром» української свободи, вони час від часу кров’ю скарги пишуть в Москву, чи в Донецьк, як вони тут бідують і як над ними бандери прокляті збиткуються: «Прєдставляєтє, какоє іздєватєльство? Захажу в магазін, гаварю ім «здрасьтє», а ані мнє какоє-та «славаісухрысту»! Регулярно, раз в год всє бандєры нам угрожают, гаварят, что іхній, навєрноє самый главный, Крістос – уже воскрес!»
Коли поголовно оголошували русскій регіональним, то багато мітингів протесту Ви бачили на Сході? Східняків це влаштовує. Вони цього хотіли. Їхня мрія збувається.
З сусідами треба жити мирно. Вони мріють? То віддайте їм їхні Мрії! Чи Новоросію, чи Росію-2, чи просто Росію, чи Крим в Росію, чи Крим на Мадагаскар. На вибір! Вони ж цього хочуть! Ага, іще! Ще снять наші брати, щоб у них на кожній вулиці по три пам’ятника Лєніну було. То допоможемо троюрідним братам вагоном цементу.
Я не хочу бути їхнім ворогом. Я буду їхнім чемним сусідом через паркан. Високий паркан.

2006 р.

До змісту Тарас СОБКО АНАТОМІЯ ХРУНЯ

Далі

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ