Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

Тарас СОБКО
АНАТОМІЯ ХРУНЯ

У Європу чи в ЄЕПу ?

З ким дружити? Кого любити? З ким жити? Кому віддатися? Ось такі дівочі питання постали перед Україною. Чи то постали, чи то нам поставили. Чи то свої, чи то чужі – вже і не розбереш. Нас сватають, але сватів не присилають. Набивають собі ціну. Дівчина гарна, але бідна (обкрадена). Головні претенденти: Європейський Союз і недоношений ЄЕП.
Спочатку поговоримо про ЄЕП «с раскосыми и жадными глазами». Зрозуміло, що воно – Росія. Я не проти економічних зв’язків. Я «за». Але ж обдурять! Як завжди! Згадайте Переяславську угоду. Звичайний військовий договір тихою сапою, переріс в окупацію. Старшенькі братани навіть мову забороняли. Указів і заборон, з цього приводу, штук 300 наплодили. Скажіть мені, де ще в світі таке було?
З іншого боку, в рамках ЄЕПу Росія хоче нам допомагати – це, щоб ми були сильніші? Сама собі виховує конкурента? А може просто, по-братськи? Повірив би. Востаннє. Та якби не події з Тузлою. Там була мале-е-есенька деталь. Радіостанція «Ехо Москви» провела бліц-опитування: що росіянам дорожче – добросусідські відносини з Україною, чи маленька Тузла? За 5 хвилин на радіо поступило 3795 телефонних дзвінків – феноменальна активність! 82% опитаних відповіли, що Тузла для них важливіша. Дуже-дуже! Ось і вся братня любов.
З російської історії філософії випав один видатний науковець. Князь Микола Сергійович Трубєцкой. (В Росії вважають, що він випав і дуже вдарився головою.) А чого ж би то? Та от, написав працю «К Украинской проблеме». Ось пару цитаток:
«...В течение XV, XVI и первой половины XVII века культура Юго-Западной Руси и культура Руси Московской развивались настолько разными путями, что к половине XVII-го века различие между этими двумя культурами стало чрезвычайно глубоким…»

«...Царь Петр поставил себе целью европеизировать русскую культуру. Ясно, что для выполнения этой задачи могла быть пригодна только западнорусская, украинская редакция русской культуры…»«... Поэтому, Петр великорусскую редакцию русской культуры постарался совсем искоренить и изничтожить, и единственной редакцией русской культуры, служащей отправной точкой для дальнейшего развития России, сделал украинскую редакцию…»

І якщо копнути глибше Достоєвських і Чайковських, то… Український Розум в Росію вивозили валками завжди.
Споконвік російська еліта – наші хлопці, українці («..как сладостно Отчізну нєнавідєть...»). Тільки ніяк не можуть акліматизуватися, бо в Росії морози сильні і сіра речовина у багатьох підмерзає, тому трохи пришелепкуваті, а від того і забудькуваті. «Нє было, нєт і быть нє может!» – я ж кажу, голови проморожені. Взимку антифриз треба вживати, а зима в Росії, ой, яка довжелезна. А ще татарська крівця підмішалася і закипає здуру деколи навіть на сибірському морозі.До того ж у потомків професури Києво-Могилянської Академії, котру майже повним складом вивезли в Росію, бурсацтво в крові таки залишилося.
 Микола Амосов: «…Украину обеднили генетически. Раскулачивание, когда в Сибирь попали миллионы украинцев, исход с Западной Украины, когда четвертая часть ее жителей оказалась за границей. Плюс 5-6 миллионов человек, ушедших «на повышение» в Россию. Украину покидали лучшие, самые сильные, самые умные, это не могло пройти даром…»
Голова путінської адміністрації Олександр Волошин, консолідуючи громадян України, заявляє: «Ніколи Росія не залишить Україні Керченську протоку. Якщо треба, ми скинемо туди бомбу!» Волошин – яке чарівне «російське» прізвище. Згадайте галицьку співанку: «Ой волошин сіно косит, а волошка їсти носит…» Альпійсько-карпатському покручу ніхто і пальчиком не помахав. «Наші» ЗМІ сообщілі, що то він просто пожартував.
Наш Президент говорить про ЄЕП, як про зону вільної торгівлі. Най собі буде. Тільки наш Президент не врахував, що слово «зона» для сусідського Президента – це інше поняття.
Один з російських ідеологів, диякон Кураєв, пише:»…Я считаю, что нашим зауральским епархиям пора уже задуматься над тем, как работать с китайцами в их общинах. Речь не идет о том, чтобы идти в Китай. Китайская колонизация Сибири – это неизбежный процесс. Его можно тормозить. Но нельзя отменить... » РПЦ в Росії вже готує священників для навернення китайців в християнство. Китай за кілька останніх років вихлюпнув зайві мільйони свого населення на російський Далекий Схід і Сибір – 3,8 млн. за російським переписом, а скільки десятків мільйонів непереписаних у тайзі сховалися ? І цей процес наростає з геометричною прогресією.
То чого нам з ЄЕПою кохатися? Чи не простіше договір з китайцями напряму підписати?
Російські науковці підрахували: якщо інтенсивність азійської експансії на Москву не
зменшиться , то через 30-40 років росіян у Москві не буде. Подейкують, що місця під нові 12 московських мінаретів уже визначені. Може то жарти? Арабські жарти такого типу відчули на собі і Париж, і Лондон. А у нас тільки початок, станіславські хлоп’ята-діджейки на своїх FMах активно пропагують арабську попсу. Щоб звикали. «Відчуй присутність!» Ісламу? Місцеві діджеї – пацани зи села, вони конфесійно-політичні штучки не просікають, то може хтось з керівництва підкаже? А де наші галицькі ідеологи? Як кажуть татари: «Йок !» Всьо зійшло на пси.
Дайош ЄЕП! Ви що, дійсно повірили, що російські рабіновічі Вам нафти «на шару» дадуть? Чи відкриють ринок для наших товарів? Згадайте історію з карамельками, чи трубами, зараз з газом і нафтою. Краник перекрили і гей-би ніц не сталося. Вже навіть Рогозін (російська партія «Родіна») визнав, що недавню нафтову кризу в Україні влаштували російські (пейсаті) олігархи.
Через пару днів після підписання Кучмою угоди про ЄЕП їхнє МЗС оголосило своє бажання, щоб на усьому пострадянському просторі російська мова була введена як державна і ще через кілька днів – щоб у всьому ЄЕПі ввести рубль. Дякуємо вже й на тому, що ясир не вимагають. В цей же момент російська відмова вибачитись за Голодомор. Не платити мільярди Україні за втрати, а просто вибачитись! Москалі кажуть, що «іх там нєбыла ваащє» і взагалі, так з дивовано: «А што, у вас развє галадамор был?..» Повний комплект братньої любові! Фірман зі своїм конем спілкується дипломатичніше.
У Росії якась дивна проблема з кирзаками. То бажання вимити їх в Індійському океані, то у Керченській протоці. Чи то з екологією щось недобре, чи то з головою. Мабуть Волга міліти стала, нема де взуття помити, то і ходять віками по коліна затраскані болотом імперських гонорів.
На Переяславській раді полковник Іван Богун сказав: «У Московщині панує найогидніше рабство. Там немає і бути не може нічого власного, бо все є власністю царя. Московські бояри титулують себе «рабами царськими». Увесь народ московський є рабом. У Московщині продають людей на базарі, як у нас худобу. Приєднатися до такого народу – це гірше, як скочити живим у вогонь». Не послухали розумного полковника. Рабство – хвороба заразна. І як нам своє здоров’я поправити?
В Києві(!) успішно продається дитяча комп’ютерна гра «Спецназ: Операция Галиция» – російський спецназ «мочить» галичан, штурмує галицькі міста і т.д. Здогадайтеся, в якій державі світу випустили цю забавку? Хоч віртуально, але «хахлов мачіть!». Нас тягнуть в Росію в той момент, коли опитування суспільної думки показує, що лозунг «Росія для росіян» підтримують 60 % росіян. У них це зовсім і не нацизм, і навіть не націоналізм, а «общєствєнноє мнєніє». Уявіть собі плачі вселенські, якби таке опитування, з такими ж результатами відбулося в Україні?

А тепер про омріяну Європу.
Чим далі в Європу – тим кращі дороги, але гірші кобіти. Ми свої дороги з часом поремонтуємо, а що вони зі своїми страшилками робити будуть? «Віагра» вже не помагає. Біда. Починається демографічна катастрофа. От і змушені європейці стимулюючі кіна знімати. Але якби ж то скромненько і тихенько.
У церкві Святого Вінченцо в італійському містечку Джойя-Векк’я зняли порно-фільм «Сповідальня». Через деякий час, один з місцевих католиків переглядав порнушку, для євро-стимуляції, і впізнав у місці порно-дійства рідну церковцю. З цього і почалося. А що почалося? Як почалося – так і скінчилося. Нічого не відбулося. Мабуть вся Італія повинна була збунтуватися, а за нею вся Європа, а за Європою… Та нічого не було. Порно в церкві? Тьфу! Стару Європу ця історія аж ніяк не обурила і демонстрацій протесту не було. Ну що тут такого, коли показують наречену у вельоні, котра прийшла сповідатися до священника, а він її «той-во», а вона і не проти. Легко, весело, у церкві і з сороміцькими деталями крупняком.
«…Видавництво Longman & Todd видало збірник молитов. В одній – прохання до Всевишнього, щоб наступним Папою Римським став «молодий, кольоровий гей», а ще в одному вірші автор доводить, що Ісус Христос був гомосексуалістом…» А хто ж автор такого чудо-опусу? Міністр Британського уряду Бен Бредшо.
А вони ще їдуть сюди і вчать нас, як жити. А міни які розумні корчать. Вони вчать нас демократії, яку оголосили Новою Світовою Релігією. Для Європи це вже звично. Вона, старенька, американізувалася, «зійшла на пси», в питаннях моралі.
Ось у старшої сестрички, Америки, «…Верховний суд США скасував федеральний закон, що забороняє виробництво і поширення дитячої порнографії. За словами американського генпрокурора Эшкрофта, тепер у правосуддя будуть зв’язані руки, тому що поліція не зможе переслідувати тих, хто наживається на індустрії дитячого сексу...». А по сусідству, в Канаді, «Суд королівської лави» провінції Саскачеван визнав винним у розпаленні ненависті Хью Оуэнса, що розмістив у газеті «Саскатун стар фінікс» цитати з Біблії, що засуджують гомосексуалізм. Після ридань та істерики правозахисних організацій «Комісія з прав людини» оштрафувала і газету, і Оуенса, котрих ще й змусили виплатиии ображеним Біблією педерастам величезні штрафи.
В одному американському містечку «...дирекція школи заборонила мамі учня, Донні Буш, читати її синові та його однокласникам Біблію по тій причині, що в Біблії знаходяться антисемітські тексти...» Приїхали! Дуже навіть демократично приїхали.
Не десь на закапелках, а в центрі Європи, в Голландії, з 2004-го року існує новітній Рух «Милосердя, воля і розмаїтість» (PNVD). В 2006-му році PNVD був офіційно зареєстрований як політична партія, в програмі якої демократичні вимоги: знизити вікову межу для дітей, яким дозволено вступати в сексуальні відносини (з16 до 12 років), легалізувати важкі наркотики, дитячу порнографію, порнографію в денному телеефірі, секс із тваринами, а також дозволити голландцям ходити вулицями без одягу. Кілька нормальних людей, котрі залишилися в Голландії, подали до суду, з вимогою заборонити PNVD. Гаазький суд вирішив, що партія педофілів не винна ні в якому злочині і хай собі буде. Нічого страшного в цьому немає – воно ж демократія. І Ви думаєте, голландське суспільство збурилося? Та де там! Збочена євро-неомораль це допускає.
Правозахисні організації ну так вже спереживалися, що збоченців у великий спорт не пускають, що: «…Нарада Міжнародного олімпійського комітету, що пройшла у Швеції ухвалила, що відтепер транссексуали мають право брати участь в Олімпіаді…» Демократію у спорті утверджено, тепер пора за церкву взятися, бо там величезні порушення прав феміністок:
«…Страсбург вимагає позбавити Афон автономії в питаннях самоврядування і скасувати правило, відповідно до якого на територію чернечої республіки не допускаються жінки – бо це явне і грубе порушення прав людини…»
А як бути з правами людини українських дівчат, яких обманом «запрошують» на роботу в Європу і потім як скотину продають в європейську сексіндустрію (і слово ж яке придумали). Що ж на це оплот демократії – Рада Європи? Їм не до цього, вони зайняті речами набагато серйознішими: доповідачі Ради Європи по Україні Северинсен і Вольведн плакалися Парламентській асамблеї про жалюгідний стан із правами геїв, лесбіянок і транссексуалів в Україні (за пропаганду розпусти в українських ЗМІ зауважень не робили). В результаті у Ради Європи з’явився додатковий привід приїжджати в Україну для перевірки того, як Міністерство внутрішніх справ готує свої кадри (для міліціонерів проводить гей-курси?), вимагаючи від них особливого відношення до сексуальних меншин. Для Скотланд-Ярду така інструкція (Policing Diversity Handbook) вже є. З чим і вітаємо! А хто це, хто це там в домовині крутиться, як вентилятор? Та це ж Шерлок Холмс!
Чого це вони до нас причепилися, адже у блакитному аспекті ми відстаємо від Європи, але ж не так безнадійно. На Заході, за інформацією фірми Durex, збоченців – 17-20 %. У нас трохи менше, зате наші не якісь там вуличники, а солідняк при міністерствах, управліннях, ОДАх. Не сваріться, тето Європо, у нас ЗМІ цим питання займаються впритул! До інтимних стосунків натуралів на екрані, народ вже привчили. І вдень для діток регулярно показували молодіжні серіали, де за 45 хвилин діти дивилися зо 5 ліжкових сценок. «Шо вы там, лохі, панімаєтє, эта ж васпітаніє культури секса!» З першого класу? Скоро, мабуть, в мультиках Том буде доганяти Джері з іншою метою.
Тепер наше пархате телебачення серйозно береться за гейову рекламу, скромненько оминаючи тут питання поширення СНІДу збоченцями.
От, незрозуміло, а чому перевага надається тільки гомосексуалізму? А що, зоофілія хіба гірше? Думаю, що це явна дискримінація і порушення прав людини та елементарних свобод. От недавно в Парижі 300-тисячний марш геїв, лесбіянок, транс... най не кажу, та інших… най не кажу. То святкувався французький «День гордості гомосексуаліста». То у них таке державне свято. Відав, по Франції... Скінчилася…Шлюс... Тепер чекаємо на марш зоофілів з коханими ссавцями, плазунами, пташками і рибками. Ну, з цим зоопарком ясно, а який би мав бути парад у ще одних ліберальних демократів, лицарів печального образу – некрофілів? Мабуть дуже-дуже сумний, бо там лейтмотивом дійства було б їхнє страждання через найкоротше у світі кохання. І у всіх з цвинтарним кінцем – Шекспір відпочиває...
Нас європеїзують щодня, вбиваючи в голови, що збоченство – це норма. Гої! Шануйте геїв! І поменше заглядайте в ту Біблію, бо там суцільне порушення прав людини, ксенофобія, антисемітизм, фашизм і ніякої демократії!
«...Генеральний Синод Об’єднаної Церкви Христа в США рекомендує схвалити гомосексуальні шлюби. В 1970-х роках ця церква стала першою великою християнською конфесією, котра почала висвячувати гомосексуалістів у священники». Вони стали першими, а за ними і пішло, і пішло, і не спинити...
Спокійно, ніяких революцій за моральність, бо є Резолюція. Справжня резолюція Парламентської Асамблеї Ради Європи № 1474, ухвалена в 2000 році. Ця резолюція містить рекомендації для країн, членів Ради Європи, – скасування судового переслідування за гомосексуальні стосунки, дискримінації за сексуальну орієнтацію при прийнятті на державну службу (зокрема в армії та поліції) і т. д. Вперед, хлопці, у Європу !
А в еуропейських школах дітям забороняють вголос казати слова «мама» і «тато», це щоб не дезорієнтувати дітей з гомосексуальних сімей. В документах, щоб не образити педерастів, вже замість «мама» і «тато» пишуть «родич А» і «родич Б». Європарламент планує заборонити використання в країнах Євросоюзу звернень «пан» та «пані». Воно ж зрозуміло, безстатеві євро-збоченці дуже ображаються, як їм сказати «пан» чи «пані».
 По кількості блакиті Європу доженем і переженем, якщо не зупинимо «українські» ЗМІ. То ж не таємниця, що майже всі великі ЗМІ в Україні належать «нашим-ненашим» олігархам. І пощо їм така кількість ЗМІ? В цій галузі ще ніхто і ніколи не заробив великих грошей! Великі ЗМІ, а особливо TV, – це скрито-дотаційні системи. То, мабуть, у хлопців хоббі таке – колекціонувати ЗМІ (а мо’ вони колекціонують наші душі?...)
Ой, щось в українському лісі здохло, бо не так давно, в 2004 році у нашій Верховній Раді відбулися парламентські слухання про мораль в Україні. Аж 12 років чекати довелось. Говорили-балакали, а ні одного власника ЗМІ не заслухали. Чого? Бо там українців нема! Не можна ж таку антисемітську демонстрацію влаштовувати, та ще й у ВР. А треба було б заслухати. Ну хоч одного. Поставити олігарха-антихриста на трибуну і перед камерами, перед усією Україною просто спитати: «Що ж ти робиш, гад! Тобі мало, що обікрав, ще й душі українські спаскудити хочеш ?!!» І ще! А потім ще!... Ага, плювати він хотів на ваші питання, а потім ще раз плювати на наші душі. Але ж недарма Ісус втовкмачував наперед, що багатому дуж-ж-же проблематично попасти в Царство Небесне, а у Верховній Раді 300-400 мільйонерів (хтось там агітував за парламентську республіку?).То ви хотіли, щоб вони задали колезі-злодійчуку таке питання? Ну так, зараз. Честь, порядність, мораль – це не їхній профіль і баксами не вимірюється. Все точно по Ісусу.
Та і взагалі, спробуй зачепи мораль у ЗМІ, як «юристи» і без команди «фас» почнуть голосні, демократичні плачі про свободу і право людини на мастурбацію перед екраном. А Європа підтримає.
Попутні питання:
А скільки в Україні журналістів етнічних українців? Державна таємниця ! Подейкують, що 5%. А скільки у Верховній Раді офіційно депутатів-українців? Вселенська таємниця ! Готується до випуску новітній етно-коктейль, під назвою «Український народ» з підвидом «Українська політична нація». Хтось тим пережованим олів’є таки подавиться.
Дещо про телебачення як ідеологічний жанр: «…ще в XVI столітті преподобний Ніл Мироточивий Афонський у своїх пророцтвах говорив, що диявол зробить свою коробку, і його шанувальники будуть поклонятися йому навколо неї, і що роги диявола будуть на дахах усіх будинків...» Ти ба’, як повернулося? Монах ХVІ століття про власників телебачення ХХІ століття! А монах таки антисемі-і-іт...
Деталь в тему: не так давно вийшла монографія професора Валітова «Вакуумні коливання при хімічному збудженні атомів, молекул і хаотичність силових ліній електромагнітного і гравітаційного поля», яка ще раз довела існування Бога. Папа Римський надіслав професору лист, високо оцінивши відкриття ученого.
І взагалі, яким правом я «наїхав» на європейську демократію(гейократію)? Це ж їхня приватно-статева справа. Може й так, але, образно кажучи, породисті пси для залицяння ховаються по корчах, а дворняги ЦЕ роблять посеред вулиці.
А ось і найвище досягнення їхньої демократії – у Конституції Євросоюзу нема і згадки про ХРИСТИЯНСТВО !!! Викреслили з проекту. Як на це відреагувала стара шмата Європа? А ніяк: поляки спробували легенько брикнути, але на них зі Страсбургу цикнули і пригрозили грошей не капнути. І по протестах. Папа Римський Іван Павло ІІ так ні-і-і-іжно натякнув: «…культурна та історична концепція нинішньої Європи віддзеркалює реалії континенту, що став таким завдяки, зокрема, об’єднавчій силі християнства…», а Європа у відповідь Папі Нобелівську премію і не дала. А чого йому премію давати, коли він на старості вперся і протестував проти такого ліберально-демократичного акту, як аборт, відмовлявся визнавати і освячувати гомосексуальні шлюби, священників-жінок, священників-педерастів. Тю, ретроград який! У Європарламенті, мабуть, і не чули, що Папа Римський Біблію читав і достеменно знав, що у Святому Письмі гомосексуалізм – це єдиний гріх, який був покараний так жорстоко: міста блакитної локалізації, Содом і Гомора, були знищені. Науковці кажуть, що це був ядерний смерч. І древньо-палестинські терористи тут ні при чому, бо збоченців знищив Господь.
Перефразовуючи єврокласика, констатуємо: «По Європі бродить привид сатанізму», прикритий козлячою шкірою демократії і прапорами «прав людини» на рогах. Рак лібералізму пустив свої юридичні метастази в серце і душу Європи. Шлюс, Параню! Урвалося ! Колись це була земля лицарів і чеснот, але їхній поїзд пішов, та й повіз Айвенгів з Д’Артаньянами, лицарством, ескалібурами, подвигами, а заодно і всю християнську мораль на кладовище ірраціональних ідей. Глобалізація… Чуму Європа перемогла, а от свою дурнувату демократію…
Штрих про хвалену західну свободу: «…Ще у вересні 1996 року впливова громадська організація «Союз по Цивільних правах» повідомила, що кількість найманих робітників, що знаходяться під постійним електронним спостереженням з боку роботодавців за шість років збільшилася з 8 до 30 мільйонів…» А як зараз? Усі поголовно? З камерами спостереження в туалетах, спальнях, курниках і стайнях? Уявляєте, Ви приводите додому кохану кобіту, щось там разом робите, а десь у пивниці, перед моніторами, сидять чергові-поліцаї, за дійством у ліжку слідкують, за вас вболівають, на вас ставлять – як на кінських перегонах... Демократія! Подейкують, що європейські хлопці з дівчатами, для того, щоб покохатися без свідка-телекамери, їдуть в дрімучі ліси і копають землянки. Тепер в Європі до традиційних арибутів кохання (квітів, шампанського і музики) додалися рескаль і шуфля. Але нічого, мабуть, скоро на євро-ринку з’являться молодіжні, портативні екскаватори.
Я не хочу в таку Європу. У нас достатньо свого бруду і широкий асортимент своїх ворогів і просто придурків. Торгувати можна і зі Сходом і з Заходом, а віддаватися «на злом голови» і принижуватися перед збоченцями, у котрих розмиті поняття Добра і Зла? До речі, багато наших людей, котрі були на заробітках в Європі, це зрозуміли.
Європа настійливо пропихала нам свою ідею мультикультурного, безнаціонального громадянського суспільства і пропонувала… будувати в Україні табори для біженців і нелегалів. Для тих нелегалів, котрі через Україну безкордонну тікають на Захід пезпардонно. Маємо їх відловлювати і в ті табори садити. На ті табори і грошей дадуть. Скільки треба – стільки і дадуть. А чому не запропонують на ті гроші укріпити російсько-український кордон ? А як же українська мультикультурність? Прайди азійських зайд повинні бродити по наших містах і селах, започатковувати мульти-культурне суспільство, розносити САРС, СНІД з курячим грипом і торгувати наркотою. Шановна бабусю Европо! Будуйте ті табори в себе і хай нелегали Вам попід вікна співають осанну вашій демократії, а ми якось переб’ємося у своїй монокультурі і хочемо по вулицях своїх міст увечері ходити безпечно, спокійно і без азійської поножовщини. І міліції з СБУ така мультикультура також ні до чого. Коли у нас був Голодомор в 33-му – тета Европа мовчала (глуха і підсліпувата, коли треба). А зараз вже ніби голод і визнали, але кажуть, що то ніякий не геноцид. Це – так собі. От Холокост – це справжній геноцид, а у нас несправжній. Чи то несповна розуму, чи це правила їхньої демократії такі: плювати в лице і вимагати від обпльованого розписки, що це був дощ. А для тих, хто розписки писати не схоче вже було демо в Югославії: 1100 літаків зробили 25200 бойових вильотів і скинули 25 000 тон вибухівки. Закрили Чорнобиль – надурили з обіцяними грошима. Віддали ядерну зброю – тої самої. Скоротили армію, якісь хартії , якісь зміни в законах… Шо ви там знаєте! Євростандартизація!Скоро зажадають стандартизації мислення. Євромислення! Звучить?Записували нас у різні чорні списки (а у самих роги з-під чорного чапелюха). Ну що ще!? Ну якого дідька !? Душу віддати?! Мабуть, не віддамо, бо у самих залишилося ледь-ледь. А тут тобі ще й НАТО наставилося. Ох і смішне ж воно: «…Дослідження, проведене Національним географічним товариством , показало, що лише 13% молодих людей, здатних служити в армії (тобто нормальних), змогли знайти на карті Ірак…»
«…Британський Королівський військово-морський флот довго опирався навалі геїв. Високопоставлені начальники раз за разом заминали скандали з гомосексуальними відносинами на бойових кораблях. Скандал на авіаносці «Ігл», «справа Бермудських островів», скандали в походах у Південно-Східній Азії серйозно насторожували. Сивочолі британські адмірали неодноразово підкреслювали, що гомосексуалісти не тільки становлять небезпеку для обороноздатності держави, військової дисципліни, але і є легким здобутком для агентів іноземних розвідок. Однак до кінця 70-х років адміралів заспокоїли: у Великобританії офіційно узаконили гомосексуалізм, а в січні 2000 року після запеклої кампанії, проведеної активістами правозахисних організацій була знята заборона на службу гомосексуалістів у збройних силах…»
Не віриться? Недавно німці у своєму віськовому статуті узаконили гомосексуальні стосунки між військовослужбовцями. Ага, і командир підрозділу зобов’язаний забезпечити приміщення для «блакитно-інтимних побачень». Парфюмерні фірми мають велику надію на поставки для НАТО парфумів, губної помади і т. д.
От вам і вся дівчинка НАТА. Техніка сама не воює. А на яку страшенну «небезпеку ззаду» наражаються українські вояки на спільних навчаннях з натівцями.
Український вояк! Achtung, defloration! У співпраці з союзниками гав не лови! Під час атаки на арабських терористів прикривай свій тил! Ззаду союзники! Може в міністерстві оборони подумали б над новими бронежилетами, трохи довшими ззаду. І назва є гарна – бронежилет «Цнота-1».
Жарти-жартами, але в тій «наті» воювати нема кому. Європа прекрасно пам’ятає, чиї хлопці були найсильнішими бійцями континенту. Європейські володарі для власної охорони наймали кращих – запорозьких козаків.
Нормальний розвиток суспільства можливий тільки тоді, коли паралельно розвиваються два крила – економіка і духовність (при будь-якому стані економіки). Як тільки преважає економіка, то починаються збочення: 50 років назад, коли німцю приходилося говорити, що він бізнесмен, йому ставало ніяково. (Торгаш? Тьфу, сором який!) Німець себе почував добре, представляючись професором. Хоч і небагатий, але розумний – професор університету, таки. Бо споконвік бізнесмен, у більшості своїй, – товсте, злодійкувате тіло з гаманцем замість мозку. Сьогодні в Європі вже нічого не значить бути розумним. Європа славить тільки фінансовий стан людини. Розумні в опалі. Як бачимо, Україна і тут не відстає від європейських стандартів. Розумні українці небезпечні, вони можуть проаналізувати причинно-наслідковий зв’язок українських явищ і мало дивляться телевізор.
Подейкують, що в Європі почалася епідемія нової чоловічої хвороби. То новітній сексуальний розлад під назвою «синдром бізнесмена». Європейців вже ніщо не збуджує, ні топ-моделі, ні збочення, ні пігулки. Ерекція настає тільки при виді відкритої валізи з грошима.

Знайомий художник приїхав до Відня. Його там питають:
– Яка у Вас професія ?
– Художник.
– Е-е-е… Це зрозуміло, що ви художник, а бізнес у Вас який ?
Питання достойне американців, у котрих відсутня національна культура. В Америці музиканти, поети, художники це не професія. Це як обслуга. Культура стала обслугою гаманця. От продавати пиріжки – це серйозне заняття, а писати вірші… Але питання художнику прозвучало у Відні, мистецькій столиці Європи. Ось такий симптомчик. Зате захід породжує нові, адреналінові види мистецтва. Ось новий, чарівний кіно-жанр придумали – «снафф-муві». Це коли по-справжньому гвалтують, а потім убивають по-справжньому і це все пишеться на плівку. Дуже добре продається. Звичайний бізнес.
Європейський Союз – це майже класична фінансова піраміда. Хто раніше заскочив – той і виграв. Так що, українці, не надійтеся на шаровий золотий дощ. Ви подивіться, як вони грабують наших митців. У наших художників роботи скуповують за копійки, а у себе продають їх в сотні разів дорожче. Музикантам платять 15-20 євро за концерт, коли середній квиток коштує 50 євро, а в залі сидить 1000 глядачів. Рахуйте.
Забула Європа, коли молодою була, хто її врятував від хазарської та монгольської навали і удар прийняв на себе. Хоч би подякували… Ну нічого, тепер будемо мудріші. Від китайців їх боронити не будемо. Пропустимо китайців через Україну і най собі Європа з ними сама тлумиться.
Якого ви собі друга бажаєте: хама в затрасканих чоботах, чи багатого збоченця ?
Правильно! Зараз нам не треба нам ніяких союзів. Ні з заходом, ні зі сходом. Зараз ми не маємо проблем, породжених глобалізованими ринками – тероризм, війни, емігранти і епідемії. Торгувати з сусідами? Будь ласка! Але чому сусід повинен жити в моїй хаті і керувати моєю господаркою нарівні зі мною, а може й без мене? Чому він мої кімнати хоче прикрасити своїми образами(іконами) і виховувати моїх дітей по своїх «демократичних панятіях»? Я не хочу бути в одній хаті ні з західним антихристом-збоченцем, ні зі східним хамом-наглюком. З такими сусідами можна жити мирно, але через паркан. Високий паркан! Хто краще від нас знає, що таке «комуналка»?
Ніякі союзи нам не допоможуть, бо Україна потенційно самодостатня і страждає не через економічні проблеми. Слабка економіка – це вже похідне. Українці – народ без національної еліти, української по крові і духу, котра повинна вести народ за собою, а не бавити і ублажати його.Чужаки докерувалися. Ви думаєте вони, викохуючи українську еліту, в українських ВУЗах безплатно будуть навчати найрозумніших, найталановитіших українських дітей? Ага, розігналися : «В тата з мамою грошей нема? За вила і до гною! В еліту захотіли?! Україною керувати?»

Тільки українська етно-еліта виведе Україну з олігархічної злодійщини і тотальної бездуховності. Табачники вже показали, на що вони здатні. Остогидли і вони, і їхня брехня, і їхня чортяча ідеологія, і їхнє злодійство. Щодня лізли і лізуть до нас в хату через телеекран і брешуть, брешуть, брешуть… Українці! Не вимикайте телевізори! Паразитів треба знати і досліджувати. Хоч воно заняття бридке, оте все вислуховувати, але: вивчайте повадки і знайдете ліки. Стандартна вакцина, на випадок критичної епідемії – 5,45 і 7,62.
У нас еліту призначали (погоджуючи кандидатури то з заходом, то зі сходом). Еліту не можна призначити, бо це категорія космічно-пасіонарна. Вона повинна сама викристалізуватися. Не треба стримувати процес і розумні відчують свою силу, піднімуть голови і скажуть своє слово. Не плакати, не спати і не боятися! (Страх – не від Бога.) А розумних і чесних, здатних керувати Україною, у нас достатньо. Зараз уціліла частина української еліти хвора (гляньте, хоча б, на вічно переляканих, «зашуганих», викладачів Івано-Франківських ВУЗів). Діагноз – параліч волі в комплексі з вірусною інфекцією МХС (моя хата скраю). Але ця хвороба не смертельна, цим комплексом страху у різні часи перехворіли всі національні еліти світу – інстинкт самозбереження. Не треба забувати, що людина – то також ссавець і має зашитий в собі повний комплект тваринних інстинктів. Так, на чорний день... Але ж не на 300 років !!!
А щодо союзів, то: Українці ! Навесні сійте гарбузи !

Р.S.
Україна... Літо 2005... Ніч... Тиша... Дуже горяче... Помаранчевий місяць обсервує помаранчевих хрущів над вишнями і розімлілих пияків під вишнями...Навіть соловейко впрів і йому з того умкло, а якби не умкло, то всерівно лінь... В помаранчевій тиші спросоння гикнув рудий кіт... Старість... По небу мовчки пливе сова, мабуть знову по мишку... Привидом, навшпиньки прошмигнув УБОЗ – мабуть знову по олігарха... Ну дуже горяче... Всі чекають з неба ... і дощу чекають теж ... Українська еліта пошепки підняла перископ і «на мігах» оцінює обстановку: «Ну, шо там у тебе, мій Народе? Вже стихло? Народе, тебе у світле майбуття можна вже вести, чи ще нє?» Народ не чує, спить, змучився після революції ... Клепчуть бузьки..., а мо’ кулемети?! Радісно прокинувся тільки сусідський кіт... прислухався, розчаровано глянув на гніздо: «От, козли літаючі ! ... Якби не лінь, я б вам аеродинаміку попсував... І як вони всі мене дістали, завтра знову буде літанія, що «кіт мишей не ловить». А самі ловите? Бабі вашій горбатій, я також сплю, як всі! Маю повне демократичне право. Я рудо-помаранчевий від народження, не те що декотрі. Мене також переслідували, я політв’язень – на добу сховали у цюпу, коли босс приїжджали, щоб ніщо помаранчеве не бігало і не нявкало, щоб не було політичного намйоку... Вони зараз гадають – у ЄЕПу чи в Європу? А що ж тут думати – найкраще в світі бути котом, бо він – сам по собі, і ходить де хоче, і робить що заманеться ... ...Заснув котисько... Ти ба, коти – патріоти! Бо патріотизм – це прагматичний інстинкт самозбереження і у тваринок виражений яскравіше, ніж у людей.
Україна... Літо 2005... Все спить ... В кисільному теплі якісь біло-сині примари нечутно, професійно ставлять розтяжки на українських стежках і в українських думках...

Івано-Франківськ

19.02.2005

До змісту Тарас СОБКО АНАТОМІЯ ХРУНЯ

Далі

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ