Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

Про автора

Сапун Мар’яна Вікторівна

Сапун Мар’яна Вікторівна, 1982 року народження, народилася в місті Христинівці Черкаської області. У цьому ж місті скінчила школу. Закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, тут же навчалася в аспірантурі. У 2010 році захистила кандидатську дисертацію
Що ще розповісти про себе? Звичайний шлях, як і в усіх людей. За виключенням, може, одного — мене завжди оточували переважно дуже хороші, можна сказати, прекрасні люди. Саме завдяки їм я зараз пишу твори та викладаю в університеті. Дякуючи цим людям часточка любові та ясного сердечного світла світить зараз у моєму серці.
В першу чергу це батьки. Обоє вчителі в школі, вони зуміли відкрити для мене солодку насолоду від дотику слова. Спочатку це було читання, трішки пізніше — років в шість — перші спроби пера. Так і в університеті. Талановиті та чуйні викладачі багато допомогли у становленні мене як професіонала-філолога. Також добро та істинне благородство, яке я побачила від деяких своїх викладачів, надихало мене творити літературні твори, у яких я відображаю особливості свого світосприйняття. А особливості ті невловимі, як невловиме, мабуть, саме життя. Люблю людей і життя. Мрію про красу та гармонію людської душі. Вірю в силу прекрасного. Люблю подорожі та нові враження.
Можу сказати, що точно знаю — я приїхала до Севастополя недаремно. Мені довелося познайомитися тут з багатьма чудесними людьми. Наприклад, наша кафедра української філології СГГУ, де навіть сама атмосфера пронизана чисто людською добротою та світлою радістю.
Є ще одне. Зараз розумію, що мій приїзд сюди був невипадковий. То сама Доля так захотіла, щоб я, залишившись одна, без рідних та друзів поруч, показала, на що ж здатна, щоб врешті знайшла найважливішу дорогу, Вічну путь, до якої прагнула все життя — дорогу до самої себе…

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ