Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

«ГЕРОЙ» СЕВАСТОПОЛЯ

Події в столиці нашої Батьківщини місті-герої Києві не залишають байдужими жодного громадянина України. Реакція севастопольців теж різна. На цьому фото представники проросійських сил і противники євроінтеграції та європейських стандартів прав людини схвалюють дії «Беркута» під час розгону людей «для встановлення новорічної ялинки».

А увечері 1 грудня ц.р. на сайті «Севастопольське віче» депутат міської ради Сергій Смольянінов опублікував звернення до президента Росії Владіміра Путіна з пропозицією «введення на територію країни збройних сил Російської Федерації, для захисту від армії США і їх НАТО-вських агресорів». «Просимо надати військову та іншу допомогу братньому народу, Уряду та Президенту України для захисту суверенітету країни, російського населення Криму і інших регіонів України», — пише депутат своєму президенту.

Ми пам’ятаємо, що в історії були схожі події, коли у 1938 році, прикриваючись ідеєю захисту прав німців, Гітлер окупував Чехословаччину і проголосив, що ця країна є протекторатом Німеччини. 8 липня 2008 р. війська Російської Федерації, прикриваючись ідеєю «захисту російських громадян», вступили на територію Грузії та розпочали повномасштабні бойові дії із застосуванням важкої бронетехніки, авіації та Чорноморського флоту. Завершилась ця інтервенція порушенням територіальної цілісності Грузії, яка триває і досі.

Але Україна — не Росія і не Грузія…

Під цією провокацією депутата, яка базується на спотвореному описі сучасних подій, розпочато збір підписів в Інтернет. Немає сумніву, що п’ята колонна українського міста Севастополя поставить кілька сотень підписів, бо є підозра, що депутат, якого 24 червня 2009 року СБУ затримало під час отримання хабара у сумі 55 тисяч доларів за сприяння виділенню земельної ділянки і корупційна справа якого тихо закрилась у суді Алушти, був у цілком адекватному і тверезому стані під час написання цієї петиції.

У зв’язку із цим пригадався випадок із відомим російським письменником Олександром Купріним, коли після вдалого улову, відзначеного як годиться, він разом з кращими друзями — місцевими рибалками — відправився прямо з таверни на місцевий телеграф, де відіслав знамениту депешу російському імператору: «Балаклава оголошує себе вільною республікою грецьких рибалок. Купрін». Самодержець чи то не отримав телеграму, чи то подумав, що не царська це справа — у листування з Олександром Івановичем вступати, а от тодішній прем’єр негайно надіслав ділову пораду: «Коли п’єш — закушуй. Столипін».

Чи не порушує депутат міської ради Сергій Смольянінов ніяких законів України і чи «почує» його Владімір Путін?


Фото - сайт Форпост

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ

P.S.
Заступник голови парламентської фракції ПР депутат Михайло Чечетов так прокоментував агенції «Новий регіон» заклик провінційного депутата — колеги по партії:
«Якщо хтось із наших, хтось від Вадима Колесніченка щось сказав, то це було на емоціях! Тим більше, не Колесніченко, а його помічник це сказав! У нього, значить, немає мізків! Якщо про це говорять кримські депутати, то це на емоціях, ми розберемося»
.

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ