Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

Іван Левченко
Тюльпани вдячності
Книга віршів

Тюльпани вдячності

Нова книга віршів "Тюльпани вдячності" члена Національної Спілки письменників України Івана Левченка, як і попередні видання, адресована шанувальникам сучасної української поезії. До неї увійшли твори, написані автором із грудня 2016-го і до кінця січня 2018-го років.
Нові доленосні виклики часу, епохальні події, супроводжувані триваючою гібридною війною Росії в Україні, епіцентром якої став Донбас, і повсякденне життя співвітчизників – альфа й омега роздумів і бентеги душі поета і громадянина, якому над усе болить горе українських родин від непоправних втрат на фронті. А тому його слово спрямоване передовсім на поширення правди про непрості колізії життя, на підтримку зміцнення боєздатності Збройних Сил України для відсічі агресора-завойовника, а також гнівно таврує цинічне заробітчанство олігархів і можновладців на тій кривавій бійні.
Як і раніше, потужно звучить заклик поета-патріота до єднання української громади в здобутті миру – незмінної запоруки збереження територіальної цілісності й незалежності України, як і умови оновлення життя в ній.
Разом із тим нові твори просякнуті сердечною вдячністю співця миру й краси за кожну мить життя на рідній землі, дихають світлою радістю від неповторних зустрічей із душевно щедрими людьми, насамперед земляками з села Мала Токмачка на Запоріжжі, для яких рідна країна, щастя свого роду, – над усе. В їхньому подвижницькому житті, працьовитості й любові – джерело натхнення поета.
Саме в тому й притягальна сила та цінність нової книги талановитого автора, котрий розраховує, як і раніше, на вдумливого читача, змістовний поетичний діалог із ним.

Іван ЛЕВЧЕНКО

Читати книгу Іван Левченко Тюльпани вдячності

 

 

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ