Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

Іван Левченко
Розбуджені бідою
Книга віршів

Іван ЛЕВЧЕНКО

Як і попередні видання, нова книга віршів "Розбуджені бідою" члена Національної Спілки письменників України Івана Левченка адресована шанувальникам сучасної української поезії. До неї увійшли твори, написані автором з кінця серпня 2014-го і до кінця серпня 2015 років.
Нові виклики часу та випробування, що випали на долю української громади, а найперше — кровопролитна війна з загарбником на Донбасі, в центрі уваги та роздумів поета.
Своїм пристрасним словом він кличе до миру, який можливий за однієї умови — приборкання агресора. Для цього, на переконання автора, до зусиль патріотичних та незламних співвітчизників належить невідкладно долучити об’єднаний рух за мир усього демократичного світу, і передусім Європи. Адже Крим і Донбас — лише початок, який неминуче продовжиться в світі, якщо байдуже споглядати амбіції очільників нинішньої Росії.
Відповідь на їхні імперські забаганки має бути адекватною: силі безладу, вчиненого ними, слід протиставити силу права об’єднаних народів, котре передбачає добросусідські взаємини та шанування усталених територій.
Ключ авторської позиції — в оптимізмі визначальних слів: переживемо-відбідуємо-переможемо. І — нічого не пробачимо-не забудемо!

Саме в цьому й цінність нової книги поета, котрий розраховує, як і раніше, на вдумливого читача та змістовний діалог із ним у спільному пошуку шляхів порозуміння, миру та злагоди в суспільстві в ім’я оновлення життя в Україні.

 

Читати книгу Іван Левченко Розбуджені бідою

 

 

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ